logo  
polskie-podziemie
belka_koniec_prawy
 
szukaj belka_koniec_prawy
awaryjnie belka_koniec_prawy
UWAGA
Masz wyłączoną obsługę JavaScript, w związku z czym nie będzie działać Ci menu.
Włącz JavaScript lub ogranicz się do korzystania z poniżej wymienionych najważniejszych linków:
Logowanie
Profile
Albumy
Wywiady
Liryki
Forum
swiezosc belka_koniec_prawy_strzalka
Profil:
Małpa
co mamypytajnik belka_koniec_prawy
Wykonawców: 139
Albumów: 190
Downloadów: 470
Odwiedzin: 10701215 (4426900)
Dziś 8484 (8683), wczoraj 15480 (16767)
 
belka_koniec_lewy2 nowosci rss belka_koniec_prawy_uw
1 2 3 4 >
Newslog
belka_koniec_lewy Polskie-Podziemie.com na sprzedaż! belka_koniec_prawy
belka_koniec_lewy Dodano: 10.10.2014, 1:26:21 belka_koniec_prawy
  Stało się - dojrzałem do tego, by oddać coś, z czym jestem bardzo związany emocjonalnie. Serwis ten od początku prowadziłem czysto hobbystycznie, przy okazji ucząc się tworzenia stron i poznając dużo ciekawej, rodzimej muzyki. Starałem się w ramach swojego wolnego czasu stworzyć coś przyjaznego, rzetelnego i potrzebnego. Uważam, że na pewnym etapie to się udało, później było już z tym nieco gorzej.

Teraz jednak uważam, że nie ma sensu utrzymywać na siłę czegoś, co nie funkcjonuje. Nie jestem w stanie czynnie prowadzić tego serwisu, od dłuższego czasu nie śledzę nawet tego co dzieje się w Polskim Podziemiu, co jednocześnie automatycznie sprawia, że nie jestem w stanie spełnić wymagań jakie od początku sobie stawiałem (rzetelność). Dzięki za te wszystkie lata (to już 9!) wspólnego fedrowania :-)

Ze smutkiem, ale jednak wystawiłem domenę na sprzedaż.
 
Dodał: Wirone
belka_koniec_lewy Twoja witryna w domenie polskie-podziemie.com! belka_koniec_prawy
belka_koniec_lewy Dodano: 10.11.2012, 16:27:17 belka_koniec_prawy
  Prowadzisz stronę o swojej twórczości, ale nie masz domeny? Albo masz, ale wolałbyś... kultową ;)?

Od teraz istnieje mozliwość wykupienia adresu w domenie polskie-podziemie.com!

Realizowane to jest na dwa sposoby:
- masz własny serwer, potrzebujesz tylko domenę? Możesz wykupić delegację dowolnej (unikalnej) subdomeny *.polskie-podziemie.com, którą zaparkujesz w swoim hostingu
- chcesz zarówno pakiet hostingowy, jak i subdomenę? Też nie ma problemu - brak limitu transferu, jedyne ograniczenie to wielkość konta (do ustalenia)

Delegacja subdomeny to koszt:
- 10 pln za miesiąc
- 20 pln za kwartał
- 30 pln za pół roku
- 50 pln za rok

Jak widać im dłuższy okres, tym bardziej się opłaca :)

Ceny domeny wraz z hostingiem (konto ftp, baza danych) do ustalenia wg zapotrzebowania na przestrzeń dyskową.

W obu przypadkach podpisywana jest umowa o dzieło.

Wszystkich zainteresowanych zapraszam: webmaster@polskie-podziemie.com
 
Dodał: Wirone
belka_koniec_lewy Darowizny PayPal belka_koniec_prawy
belka_koniec_lewy Dodano: 14.7.2010, 11:25:38 belka_koniec_prawy
  fotkaWitam,

Na początku chciałbym wyrazić swoje ubolewanie, że witryna ta nie jest uaktualniana tak często, jak powinna. Wiąże się to z wieloma czynnikami z życia prywatnego, takimi jak notoryczny brak czasu czy zmęczenie pracą. Od zawsze strona polskie-podziemie.com była darmowa, nigdy nie chciałem opłat za ściąganie utworów, ani za nic innego. Owszem, pojawiły się reklamy kontekstowe, ale niestety nie można z tego nawet pokryć kosztów serwera.

Wprowadziłem więc dzisiaj opcję darowizny poprzez PayPal - bezpieczny, internetowy system przelewów nawet małych kwot. Jeśli ktoś z Was uzna, że ta witryna mu się do czegoś przydała, że dzięki niej poznał nowych, wartościowych wykonawców lub po prostu docenia moją pracę przy tworzeniu tego serwisu, może przekazać drobną sumę na jego rozwój.

Chciałbym, by było to jasno i klarownie napisane, że pieniądze przez Was przelane poprzez PayPal (guzik widoczny w lewej kolumnie) będą wykorzystywane tylko i wyłącznie w obrębie polskie-podziemie.com. Osoby, które zechcą dorzucić cegiełkę, chciałbym umieszczać w dziale "Sponsorzy", chyba, że zażyczą sobie by zachować anonimowość. Aktualnie serwer wykupiony jest do sierpnia, więc jeśli znajdą się chętni do przekazania darowizny, na pewno ich pieniądze powędrują na ten cel - przedłużenie umowy o kolejny rok (lub więcej, jeśli byłyby pieniądze).

Z góry dziękuję wszystkim za wsparcie misji Polskie-Podziemie.com!


Ps. żałobny styl strony też dawno powinien zniknąć, ale na to również brakło czasu ;)
 
Dodał: Wirone
belka_koniec_lewy Przedłużenie domeny belka_koniec_prawy
belka_koniec_lewy Dodano: 2.2.2009, 23:00:19 belka_koniec_prawy
  Minął kolejny rok działaności, a z tym związana jest (niestety) wygasająca domena. Oczywiście serwis nie zniknie, ważność zostanie przedłużona, ale powstaje pytanie:

Czy chcesz zostać honorowym sponsorem?

Nic trudnego, wystarczy że dorzucisz się do wymaganej kwoty (ok. 50pln) nawet złotówką! W dobie bankowości internetowej i darmowych przelewów nie stanowi to problemu. Jeśli masz chęć, zajrzyj tutaj i użyj podanych informacji do wykonania wpłaty, lub skontaktuj się ze mną.

Lista osób i kwot przez nich dorzuconych zostanie opublikowana na stronie po opłaceniu faktury.

Z góry dzięki, pozdro!
 
Dodał: Wirone
belka_koniec_lewy Poprawki programistyczne belka_koniec_prawy
belka_koniec_lewy Dodano: 7.11.2008, 0:14:28 belka_koniec_prawy
  W związku z problemami jakie ostatnio występowały z menu, które było napisane w JavaScript, przerobiłem je całkowicie na takie bazujące jedynie na CSS, zachowując jednocześnie cały wygląd. Testowałem jego sprawność i działało poprawnie na Operze, Firefoxie 3 i (prawie poprawnie) na IE7. Zmieniłem też skrypt obsługujący pojawianie się ukrytych elementów, ponieważ również wywoływał problem w Operze.

Na tą chwilę chyba wszystko jest w porządku. W razie problemów proszę o kontakt.
 
Dodał: Wirone
belka_koniec_lewy Jedziemy dalej :) belka_koniec_prawy
belka_koniec_lewy Dodano: 24.2.2008, 21:54:32 belka_koniec_prawy
  Miło mi poinformować, że domena polskie-podziemie.com została wykupiona na kolejny rok. W związku z tym na pewno do lutego 2009 roku będziemy więc razem dłubać w podziemiu w poszukiwaniu perełek polskiego rapu niezależnego.

Chciałbym podziękować tym redaktorom, którzy zdecydowali się dorzucić złotówki na ten cel a tym samym ułatwili sprawę i odciążyli mój portfel, szacunek!

Życzmy sobie wyższej częstotliwości uaktualnień i idźmy dalej!
 
Dodał: Wirone
belka_koniec_lewy Drobna zmiana-nowinka: teksty w PDF belka_koniec_prawy
belka_koniec_lewy Dodano: 1.2.2008, 20:31:08 belka_koniec_prawy
  Wprowadziłem dziś zmianę odnośnie tekstów utworów - o ile wcześniej były jako pliki *.doc dostępne do pobrania, tak teraz są jako *.pdf, z tą różnicą, że dokumenty były dodawane ręcznie i redaktorzy mieli podwójną pracę jeśli gdzieś wkradła się pomyłka, bo musieli poprawiać w bazie danych i w pliku, a teraz pdf'y generowane są skryptem, wprost z bazy.
Rozmiar pliku jest trochę duży jak na takie krótkie teksty, ale związane jest to z czcionką załączoną do pliku (Bo normalnie jest problem z polskimi znakami) i z logiem strony - nad tym jeszcze popracuję i może uda się ten rozmiar pliku zmniejszyć.

A skoro system generowania pdf'ów już jest sprawny, to kto wie, może w najbliższym czasie inne rejony strony będzie sobie można zapisać na dysku...
 
Dodał: Wirone
belka_koniec_lewy Chwilowa przerwa w funkcjonowaniu strony belka_koniec_prawy
belka_koniec_lewy Dodano: 28.1.2008, 16:33:30 belka_koniec_prawy
  Dzisiaj, 28 lutego, około godziny 17 strona chwilowo będzie nieczynna, związane jest to z pracami porządkowymi na serwerze (przeniesienie katalogu, przepięcie domeny itd). Mam nadzieję, że wszystko uda się załatwić szybko i sprawnie i przerwa nie będzie trwała długo.

Za utrudnienia przepraszam i dziękuję za wyrozumiałość.
 
Dodał: Wirone
belka_koniec_lewy Kilka drobnych informacji belka_koniec_prawy
belka_koniec_lewy Dodano: 23.1.2008, 17:20:53 belka_koniec_prawy
  Jak widać redakcja się poszerzyła!
Miejmy nadzieję, że ludzie, którzy zdecydowali się na współpracę będą sumienni i wkrótce ten serwis znowu ożyje na poważnie.

Reklamy przynoszą minizyski, w skali roku (gdyby taka tendencja się utrzymała) mogłyby pokryć około połowy kosztów spłaty serwera, myślę, że jest to "gra warta świeczki" i reklamy utrzymają się na stronie. Przypominam jednak, że wszystko zależy od odwiedzających tą witrynę...

Pojawiły się też nowe kanały RSS, z dostępem do najnowszych profili, albumów lub linków w bazie, informujące o najbliższych koncertach i najświeższych wywiadach, a także nowododanych tekstach utworów. Zachęcam do korzystania z nich.

Jako dodatkową ciekawostkę podam statystyki przeglądarek naszych użytkowników: bardzo jestem zadowolony, że aż 51,1% używa Firefoxa, Opery aż 14,7%, ale niestety wciąż aż 32,7% używa IE. Niestety, bo nie jest tajemnicą, że ta przeglądarka jest po prostu kiepska, zarówno pod względem funkcjonalności jak i bezpieczeństwa. Serwis ten został zaprojektowany tak by działał poprawnie na każdej z nich, ale jednak... warto wybrać lepszą!

Pozdrawiam serdecznie.
 
Dodał: Wirone
belka_koniec_lewy Reklamy tekstowe belka_koniec_prawy
belka_koniec_lewy Dodano: 15.1.2008, 18:47:58 belka_koniec_prawy
  Jak można zauważyć na stronie pojawiły się reklamy kontekstowe. Jest to faza testowa, zobaczę w statystykach jakie to przynosi korzyści i jeśli tylko okaże się, że jest jakiś sens w tym by one się wyświetlały (aczkolwiek wiadomo, że nie tylko po to tu są), to zostaną. Jeśli perspektywiczne zarobki będą zbyt niskie usunę je z kodu strony by nie zaśmiecały wyglądu.

Liczę w tej kwestii na wyrozumiałość i Waszą współpracę. Serwis ten mimo wszystko pochłania pieniądze, z mojej osamotnionej kieszeni, więc wypadałoby ją trochę wspomóc.

Z innych spraw: równie testowo pojawił się nowy redaktor, Kisiel, który zajmie się głównie sceną podlaską, mam nadzieję, że zaufanie którym został obdarzony nie pójdzie na marne i współpraca nasza będzie się dobrze układała.
Pamiętaj, Ty też możesz być redaktorem!

Pozdrawiam!
 
Dodał: Wirone
1 2 3 4 >
 
belka_koniec_lewy losowy dzial
profil:
fotka
Rolba
belka_koniec_lewy nowe komentarze
belka_koniec_lewy reklama
belka_koniec_lewy2
info
belka_koniec_prawy2
 
Prawa autorskie: Wirone ©2005-2009 :: Kontakt :: Redakcja :: HeartArt.pl